CVRM
De zorg voor mensen met hart- en vaatziekten wordt geleverd door een cvrm-zorggroep (cardiovasculair risicomanagement) waarin verschillende zorgverleners in teamverband participeren, zoals huisarts, praktijkondersteuner, diëtist en cardioloog. We hebben afspraken gemaakt met zorgverleners, zodat u steeds verzekerd bent van de beste zorg!De afspraken tussen de hulpverleners zijn gebaseerd op de landelijk richtlijnen voor patiënten met hart- en vaatziekten. Zo wordt u automatisch opgeroepen als het tijd is voor uw controle.
We controleren ook de kwaliteit van zorg die we u leveren. Aan de hand van kwaliteitsindicatoren, die vastgesteld zijn door het NHG en de Hartstichting, wordt de zorg in elk centrum beoordeeld en dit leidt weer tot verdere verbeteringen van zorg.
In 2011 starten wij met een speciaal spreekuur gericht op (preventie van) hart- en vaatziekten,.
Hieronder vallen patiënten met een al bekende uiting van hart- en vaatziekten (infarct en beroerte, etc), maar ook mensen met een verhoogd risico op hart- en vaatziekten (hypertensie, roken, belaste familie, etc).